KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14744075
nr 1474 4075
Oidentifierad konstnär. Hav, röd himmel. Ej signerad. Olja på duk, 19x21 cm, yttermått inklusive ram: 38x40 cm
Kondition: färgbortfall, ojämn duk
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 13 juni 2022
kl 19:42:08
300 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
600 kr